Rozdanie nagród w Konkursie „Jurajski Ptak Fantastyczny”

Muzeum Regionalne konopnickiej 189, Kamienica Polska, śląskie

  Zapraszamy na rozdanie nagród w konkursie "Jurajski Ptak Fantastyczny" do Muzeum Regionalnego w Kamienicy Polskiej przy ulicy Konopnickiej 189 dnia 31 maja 2021 r. o godzinie 17.00. 

Dzień Dziecka w GOKSiR

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na DZIEŃ DZIECKA w GOKSiR. W dniu 13 czerwca od godziny 15.00 do 19.00 przygotowaliśmy dla Was konkursy z nagrodami, dmuchane place zabaw, gry i zabawy na świeżym powietrzu, kiełbaski z grilla oraz słodkie niespodzianki- WSTĘP WOLNY.

Darmowy

„Przeżyjmy to jeszcze raz”- KONCERT z okazji zamknięcia obchodów Jubileuszu 50-lecia Zespołu KAMIENICA.

Zespół Folklorystyczny „Kamienica” wzbogacił się o nowe stroje. Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021, zakupiono 8 kompletów strojów męskich i 8 kompletów strojów damskich. Kwota pozyskana na ten cele z programu EtnoPolska2021 to 21 053 zł. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na prezentacje strojów ludowych […]

Andrzejki w GOKSiR

GOKSIR Kamienica Polska konopnickiej 135a, Kamienica Polska

Zapraszamy najmłodszych na wieczór pełen wróżb i magii do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. W tym dniu można przebrać się za wymyśloną postać i odkryć wiedzę tajemną. Zapraszamy w godzinach od 16.30-18.00.  

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENICA POLSKA

GOKSIR Kamienica Polska konopnickiej 135a, Kamienica Polska

Zapraszamy wszystkich miłośników szachów 18 grudnia w sobotę od godz. 10.00 na TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENICA POLSKA do GOKSiR.